STOMATOLOGIA
ZACHOWAWCZA
PRZEJDŹ NIŻEJ

Stomatologia zachowawcza zajmuje się zapobieganiem, wykrywaniem i leczeniem próchnicy zębów we wszystkich fazach jej zaawansowania. W naszym gabinecie dostępne są najnowocześniejsze unity, materiały oraz urządzenia diagnostyczne pozwalające na komfortowe leczenie pacjentów. Wykonujemy bezbolesne zabiegi w znieczuleniu w komfortowej atmosferze!


Jakie są objawy próchnicy?

  • Ból 
  • Zmiana koloru zęba
  • Widoczny bądź ukryty ubytek

Leczenie endodontyczne wykonuje się w przypadku, kiedy próchnica przedostała się już do miazgi i spowodowała jej nieodwracalne zapalenie. Polega ono na usunięciu z jam zęba zainfekowanej tkanki i wypełnieniu ich materiałem biokompatybilnym. Endodoncja nie musi już kojarzyć się z bólem! 

 

Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, co ułatwia pracę lekarza i skraca etapy. Kanały korzeniowe czyszczone i dezynfekowane są za pomocą narzędzi, płynów i endometru, po czym wypełnione materiałem gutaperkowym.

Od wielu lat wykonujemy usługi na najwyższym poziomie w Białymstoku i Łomży. Zadbamy o uśmiechy naszych pacjentów w miłej i bezstresowej atmosferze. Zajmujemy się ortodoncją, stomatologią funkcjonalną, stomatologią zachowawczą i estetyczną, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką.