Stomatologia estetyczna

thin

Stomatologia estetyczna polega na przywróceniu naturalnego piękna zębów. Polega na korygowaniu barwy, wielkości i kształtu uzębienia. Zabiegi te bardzo pomocne są podczas leczenia ortodontycznego u pacjentów z anomaliami zębowymi, a także u tych, których wystąpiły urazowe pęknięcia, ukruszenia lub złamania.


U pacjentów z patologiczną utratą tkanek poprawiamy długość koron zębowych, co sprawia, że uśmiech jest atrakcyjniejszy i estetyczny.

Piękny, biały uśmiech


Oferujemy wybielanie zębów profesjonalną lampą, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i wygodny dla pacjenta. Tkanki miękkie chronione są specjalnym koferdamem płynnym. Substancje aktywne stosowane do wybielania reagują z przebarwionym szkliwem przywracając mu naturalną biel.

Korygowanie koloru zębów to tylko część zadań stomatologii estetycznej


Prosty i biały uśmiech to marzenie wielu ludzi. O wiele lepiej człowiek wygląda wtedy zarówno na żywo, jak i lepiej wychodzi na zdjęciach. Piękno jednak wywodzi się także ze zdrowia. Dlatego warto pamiętać, że nasz gabinet stomatologiczny świadczy pomoc z zakresu przywrócenia estetyki uzębienia między innymi poprzez leczenie schorzeń jamy ustnej. Na to, jak nasz uśmiech wygląda wpływa nie tylko kolorystyka zębów, ale także ich odpowiedni układ.

Regulacja koron, wybielanie zębów i inne działania


Nasze gabinety w Łomży i Białymstoku to miejsca, gdzie wykonujemy szeroki zakres działań, mających na celu przywrócenie zdrowego i pięknego uśmiechu pacjentom. To jednak nie wszystko, okazuje się bowiem, że piękny uśmiech to nie wszystko, co można osiągnąć dzięki działaniom z tego obszaru medycyny. Proste zęby mają znaczenie funkcjonalne, między innymi przy rozdrabnianiu pokarmu. Regularnie o nie dbając, zmniejszasz także ryzyko wystąpienia wielu schorzeń, których pojawienie się negatywnie można wpłynąć na estetykę uzębienia.