STOMATOLOGIA
ESTETYCZNA
PRZEJDŹ NIŻEJ

Stomatologia estetyczna polega na przywróceniu naturalnego piękna zębów. Polega na korygowaniu barwy, wielkości i kształtu uzębienia. Zabiegi te bardzo pomocne są podczas leczenia ortodontycznego u pacjentów z anomaliami zębowymi, a także u tych, których wystąpiły urazowe pęknięcia, ukruszenia lub złamania.

 

U pacjentów z patologiczną utratą tkanek poprawiamy długość koron zębowych, co sprawia, że uśmiech jest atrakcyjniejszy i estetyczny. 

Piękny, biały uśmiech

 

Oferujemy wybielanie zębów profesjonalną lampą, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i wygodny dla pacjenta. Tkanki miękkie chronione są specjalnym koferdamem płynnym. Substancje aktywne stosowane do wybielania reagują z przebarwionym szkliwem przywracając mu naturalną biel.

Od wielu lat wykonujemy usługi na najwyższym poziomie w Białymstoku i Łomży. Zadbamy o uśmiechy naszych pacjentów w miłej i bezstresowej atmosferze. Zajmujemy się ortodoncją, stomatologią funkcjonalną, stomatologią zachowawczą i estetyczną, endodoncją, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką.